דנה חיימזון בוארון, יועצת זוגית, בסרטון עם טיפים לחלוקת זמנים וניהול מטלות היום יום

טיפים לחלוקת זמנים ומטלות של היום יום

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  שלום לכם, שמי הוא דנה חיימזון, יועצת אישית וזוגית ומומחית למתן פתרון לבעיות בתקשורת בין בני זוג.

  האם באמת אין לנו זמן לשום דבר? ברור שיש לנו זמן, להכל. השאלה היא כמה זה חשוב לנו. כשאדם לא רוצה לאחר לעבודתו בבוקר הוא יודע מתי הוא צריך לקום, כמה זמן לוקח לו להתארגן, ומהו המסלול הקצר והטוב ביותר להגיע למקום עבודתו. החישוב הזה זה ניהול זמן: חלוקת הפעילות והערכת זמנים.

  כמה פעמים אתם שומעים את עצמכם אומרים ״אין לי זמן לזה. אני לא מבלה עם אשתי, אני לא מספיק לבלות על ילדיי, אין לי זמן לסדר את הבית, אין לי זמן להתעמל״. ועוד. איך החיים שלכם מתנהלים? האם אתם מגדירים לכם ביחד מטרות ועומדים בהן? הרשו לי לתת לכם רעיון שעובד ונותן הרבה חמצן לקשר: תמצאו את הזמן לשבת ותכננו את השבוע שלכם. אני מציעה שתעשו זאת ברמה השבועית, וסביר להניח שחלק מהדברים יהיו כבר קבועים. תפתחו הרגלים טובים.

  אספתי עבורכם חלק מההרגלים שיתרמו מאוד לחיי הזוגיות שלכם, ובכלל לחיי המשפחה. החליטו שפעם בשבועיים, ביום חמישי לדוגמא, אתם יוצאים ביחד לבלות. גם אם אתם עייפים אל תוותרו לעצמכם. החליטו שבין פעם לפעמיים בשבוע, אבא מוציא את הילדים מהגן או מבלה איתם אחר הצהריים לבד, או ביחד איתך. תאפשרו לכם פעם בשבוע זמן לעצמכם: לקפה עם חברים, למשהו שגורם לכם להרגיש טוב. תתפלאו לדעת כמה זה משפיע עליכם ועל המוטיבציה שלכם בבית. מה דעתכם לפרגן אחד לשני בסופי שבוע? מי קם עם הילדים? עשו משמרות בינכם. עשו חלוקה במטלות הבית. מי אחראי על מה, מה כל אחד מוכן לקחת על עצמו, על מנת להקל אחד על השני. ברגע שתגדירו ותעשו חלוקה כזו, תרגישו שיש לכם פרטנר וגם הסכמה משותפת שתיתן לכם אפשרות גם להתפנות לדברים אחרים.

  מעוניינים לשמוע על עוד רעיונות או תובנות? הירשמו למדריך לזוגיות טובה אם לא נרשמתם.

  f g y