o

ייעוץ אישי

הנסיון האישי לעיתים פוגע בדימוי העצמי בעקבות חוויות לא נעימות ומכאן ביכולת השיפוט שלך.

כמה פעמים רציתם להיות בזוגיות אבל לא הצלחתם למצוא את בן הזוג שאתם חיפשתם או לחילופין, הצלחתם להיות בזוגות מספר חודשים עד שבחרו לסיים את היחסים אתכם. כמה פעמים שאלתם את עצמכם את השאלה: "מה לא בסדר בי?" יש מצבים בהם בני הזוג בוחרים בני זוג שלא מתאימים להם, או פועלים לא נכון בתחילת היחסים, מה שגורם להם להתמודד שוב ושוב עם דחייה בקשר, מה שגורם להם לימים לדימוי עצמי נמוך וחוסר בטחון. הדרכה מכוונות וממוקדת עוזרת לאנשים להבין מהם הטעיות שהם עשו בזוגיות ואיך הם יכולים לשות אותם ע"מ למצוא ת בני הזוג שאותם הם רוצים ולדעת כיצד לשמור על הזוגיות הזו לשביעות רצונם.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  לייעוץ אישי מגיעים רווקים או גרושים וכאלה שמזהים אצל עצמם דפוס שחוזר בהתנהלותם בתוך הזוגיות כמו אי יציבות.

  הגעה לייעוץ אישי, לאחר הבנה ומודעות לקושי שמשתקף ביצירת זוגיות לאורך זמן או לאחר הבנה שניהלת מספר קשרים קצרים שהוגדרו כלא רציניים.

  ישנם לא מעט דפוסי התנהגות שאתה רוכש לעצמך בתוך המערכת הזוגית והם אלו המקשים עליך בהתנהלות השוטפת ומערפלים את יכולת שיפוטך. דפוסים אלו באים לידי ביטוי בבחירות מוטעות של האנשים עימם נכנסת למעורבות רגשית.

  מטרתי באימון אישי – לאתר ולזהות יחד איתך את הקשיים ובכך להקל בקשיים המתגלים בבואך לעולם הזוגיות וביצירת אינטימיות. לעבד את מקורם ולהבין את השלכותם.

  בפגישתנו אציע מכלול רחב של כלים, אשר יאפשרו דרכי התמודדות בתוך הקשר ומחוצה לו וכל זה ע"מ לאפשר לך להבין ששיקולייך נכונים ובטוחים לך. תהליך זה נעשה במספר פגישות ממוקדות ופרקטיות שהיועץ משמש כמלווה צמוד שמטרתו לזהות את צרכייך לצד הקושי, ולראות כיצד אפשר לגדול מהקושי ולהבין כי ניתן גם אחרת.

  בתוך זוגיות

  ייעוץ האישי כחלק מזוגיות הוא למעשה חלק בלתי נפרד מתהליך של יעוץ זוגי. יצירת קשר אישי איתך וזיהוי הקשיים בתוך הקשר. אני מאמינה כי קשיים לא בהכרח נוצרים רק בתוך הקשר, אלא מגיעים לקשר ומתעצמים בו. האדם מביא לקשר את הניסיון הפרטי שלו לצד ערכיו ותפיסת האני והם חלק דומיננטי מיחסו לקשר ולדרכי התמודדותו.

  לעיתים ישנו קושי להיחשף מול בן הזוג ולכן אני מאמינה כי חלק בלתי נפרד מייעוץ אישי יעיל ואפקטיבי הוא ייעוץ אישי, שמטרתו לאפשר פתיחות וכנות.

  ייעוץ אישי פרטני מאפשר את היכולת לגשר על פערי האינטראקציה הנוצרים לאורך זמן במחיצת בן הזוג.

  ביחד נמצא את הדרך לגשר על הפערים ונאתר את השפה המשותפת המושתת על כבוד ושותפות.

  חשוב לדעת

  רבים מהרווקים שטוענים כי הם מחפשים זוגיות ורוצים זוגיות, אך למעשה אין להם מושג מה הם רוצים ומה הם מחפשים בקשר ובבן זוג; אין מודל לפיו אדם יודע שמצא את בן/בת הזוג המושלם, ולפיכך האדם צריך לדעת לבחון את בן הזוג בהתאם לפרמטרים אחרים, בכדי להבין האם מצא את הזוגיות שמתאימה לו; אחד האלמנטים החשובים ביותר בבואנו למצוא זוגיות היא לדעת מה אני מחפש ומה אני צריך.

  שאלות ותשובות נפוצות

  האם עבור רווק/ה שלא מוצאים זוגיות מתאימה יש טכניקות מסוימות שצריך לעשות בכדי לקדם את מציאת הזוגיות?

  רבים האנשים שטוענים כי הם מחפשים זוגיות, כשלמעשה אינם עושים דבר בכיוון אם לא אף אינם יודעים מה הם רוצים. אימון לזוגיות מאפשר לאדם להתבונן עמוק אל נפשו, להכיר את עצמו, לעמוד על קשריו הקודמים ולהבין באמת ובתמים מה הוא מחפש וצריך בבן זוג.

  האם ״האהבה תמיד מנצחת״, או שיש דברים אחרים שצריך בבן זוג?

  כוחה של אהבה הוא חזק, אך בבניית זוגיות טובה ולחיים לעתים אין זה מספיק. מעבר לאהבה ומשיכה, ישנם פרמטרים נוספים שצריכים לקבל ביטוי בחיפוש אחר בן זוג מתאים, כמו: תכונות אופי, אידיאלים ותפיסות עולם, תחביבים ועוד. לעתים אנשים אינם יכולים לראות את הללו בעצמם, ובכך עוזר האימון האישי לזוגיות.

  מה עושים כשמרגישים שרוצים זוגיות והיא לא מגיעה?

  רווקים/ות שטוענים כי הינם מעוניינים בזוגיות אך ״פשוט לא מוצאים״ אחת לאורך זמן, צריכים לנסות אימון לזוגיות. במסגרת האימון לומד האדם להכיר את עצמו, לבחון כיצד הוא מתנהל ואיך הוא פועל בכיוון של חיפוש אחר קשר, לחפש מכשולים מוסווים שאולי עומדים בדרכו ולאחר מכן לצאת לחיפוש בן הזוג ממקום מודע ומחוזק.

  האם ישנו סדר עדיפויות של דרישות לפיו נכון וצריך לחפש בן זוג?

  ממש לא. בני האדם הם שונים, ולפיכך מחפשים וצריכים דברים אחרים מבני הזוג שלהם. יחד עם זאת, כן ישנה חשיבות למודעות סדר העדיפויות בבחינת בן הזוג, למשל: באם בן הזוג שמצאת עונה על מרבית הציפיות שלך, גורם לך להרגיש טוב עם עצמך, מעניין אותך ומכבד אותך, פרמטר הגובה לדעתי, לא צורך להוות שיקול.

  האם יש סוג אחד של בן אדם שמתאים לנו, ואותו אנחנו צריכים לחפש בשביל זוגיות?

  ממש לא. אין דבר כזה אדם מושלם, ובטח שאין בן זוג אוניברסלי מושלם. לכל אדם יש את הצרכים שלו והרצונות שלו מבן הזוג, אך כן ישנם אידיאלים כלליים שהופכים בן זוג לבן זוג בריא וטוב, כמו אדם שחולק לך כבוד, אדם שמביע כלפיך אהבה, אדם שרואה אותך כחלק מחייו ועוד. אימון אישי עוזר לאנשים לעמוד על הפרמטרים השונים בבחינת הזוגיות שהם מחפשים.

  f g y