דנה חיימזון בוארון, מומחית בייעוץ זוגי, בסרטון המציג לכם את סודות ההצלחה בזוגיות

סודות ההצלחה בזוגיות

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  עשרה טיפים שישנו את החיים שלכם כבר עכשיו:

  1. להתנשק. נשיקה צרפתית מעוררת תשוקה ועניין לעתים יותר ממדע. נשיקה מגבירה תשוקה, ומעוררת רצון לקרבה.
  2. אמת וכנות. תנהלו שיחות אמיתיות ופתוחות המשקפות בצורה נקייה ואמיתית את הרגשות שלכם, ללא שיפוטיות. כך תסירו מטענים רגשיים ובדרך זו תעזרו למבני זוגכם להכיר אתכם בצורה הטובה ביותר.
  3. להביט בעיניים. קשר עין משפר את התקשורת בין בני הזוג. קשר עין מאפשר אינטימיות, ותחושה של אכפתיות ממה שלבן הזוג יש להגיד לך.
  4. לשבור שגרה. ספונטיות מובילה לחוויות מרגשות. השקיעו בטיולים, פקניקים מאולתרים, הפתעות קטנות, צימר מפנק או מלון בוטיק. בלי שום סיבה מיוחדת. הופעות של זמר אהוב, והרבה ערבי צחוק וסדנאות העשרה. הפתיעו את בני זוגכם בכל דרך אפשרית.
  5. מגע. לא כל מגע חייב להגיע לסקס, אבל שמירה על מגע בכל הזדמנות מאוד מקרבת. השתדלו ללכת לישון כפיות ולהיכנס למיטה יחד לפחות פעמיים בשבוע. השתדלו לנשק את אהובכם בהגיעו הביתה, ולהיפרד ממנו בנשיקה לפני צאתכם לעבודה בבוקר. גם כשאתם רואים יחד טלוויזיה או מנהלים שיחה, שמרו על קרבה. הניחו יד, לטפו וכל מה שעולה על דעתכם.
  6. גישה. תכבדו את בני זוגכם. הביעו את רגשותיכם ומחשבותכם בצורה מכובדת מתוך הבנה שבן זוגכם שונה מכם, ורגיש לדברים שונים. שמרו על סגנון דיבור, והימנעו משיחות בזמן כעס. הן לעולם לא יובילו אתכם למקום טוב. השדלו לפרגן לבני זוגכם, ולהחמיא לכם.
  7. תקשורת. תקשורת טובה בנויה משיתוף, מיקוד והצעת פתרונות ראויים. לכן השתדלו לא להציף בשיחות בעיות שונות, התמקדו כל פעם בבעיה אחת והציעו פתרון שנראה לכם הוגן גם כלפי הצד השני וגם כלפיכם. כך תוכלו לעמוד בפתרון לאורך זמן.
  8. סקס. הבינו מה בני זוגכם אוהבים ומה מרגש אותם בחדר המיטות ומחוצה לו. למדו את בני זוגכם לענג אתכם. דברו על המיניות שלכם בפתיחות מוחלטת. השתדלו להפתיע, לרגש ולחדש.
  9. למדו לכבד את המשפחה של בני זוגכם, גם אם היחסים מתוחים. יחסים לא טובים עם משפחת בן או בת הזוג יצרו עומס גדול ומתח בתוך היחסים בינכם. השתדלו להפגין איפוק, והימנעו משיחות ישירות על נושאים רגישים מולם. תדאגו תמיד שבן הזוג ידבר בשמכם על קשיים שונים על מנת להגיע לפתרון.
  10. אל תאגרו. דברים שמפריעים לכם מחייבים אתכם לדבר עליהם. כשלא תגידו את מה שעל לבכם תמצאו את עצמכם שוב ושוב עוקצים את בן או בת הזוג מתסכול וחבל. קחו רגע ותסבירו מה מפריע לכם.

   יום האהבה מתקיים לא יום בשנה, אלא כל השנה. תאהבו, תשקיעו, תרגשו, ותחייכו. ותמיד באהבה.

  f g y