איך להתמודד עם משבר אמצע החיים?

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  האם משבר גיל הארבעים או דיכאון לאחר לידה הרסו את הזוגיות שלכם? האם אתם נאמנים למה שאתם רוצים? האם אתם בכלל יודעים מה אתם רוצים בחייכם האישיים? האם אתם מרגישים שיש פער גדול בין איפה שאתם רוצים להיות לבין איפה שאתם נמצאים בפועל? תחושת תקיעות מלווה אתכם, שערערה את הביטחון שלכם והגיעה גם להתקפי חרדה?

  מציאות זו, מחייבת אתכם להתמודד כאן ועכשיו. והסרטון הבא, ממש עבורכם.

  שמי דנה חיימזון בוארון, יועצת אישית וזוגית, מומחית לתקשורת בין בני זוג. ברוכים הבאים לפרק נוסף בסדרה ״איך להצליח ולשנות את הזוגיות שלכם״. היום אני רוצה לדבר אתכם על התמודדות אישית. ביוםיום מגיעים אליי רבים שחווים משבר אמצע החיים, ולא מודעים לקיומו בכלל. במקום בו אתם חווים תחושת תקיעות, ירידה במצב רוח ובטחון עצמי ירוד, כנראה שאתם נמצאים במקום שאתם לא יודעים איך לצאת ממנו.

  מי שחושב שהזמן יגרום לו להרגיש טוב יותר, טועה. זמן והזנחה ייפתחו חזיתות נוספות להתמודד איתi’ ויכבידו על המציאות שגם ככה קשה. לרב, משבר אמצע החיים ודיכאון לאחר לידה גורמים לאדם להרגיש בדידות עצומה. הסיבה המרכזית לתחושה זו היא הסתגרות ובדידות, ואי התמודדות מתאימה מתוך חשש שלא יבינו אותי או מה יגידו עליי. רב האנשים שבוחרים לא לדבר על מה שהם מרגישים באים מבתים שבהם לא דיברו על הרגשות או לא הביעו רגשות. הדרך הנכונה לצאת מהמקום הזה היא לדבר ורצוי עם איש מקצוע שיידע לכוון ולפרוט לאותו אדם למה זה קורה ואיך זה קשור לעבר ולהתנהגות שלו בהווה.

  הצטברות של תסכול וכאב מאוד מעמיסים ולא מאפשירם לאדם לעבור הלאה. המטענים האלה מנהלים את הדרך בה האדם בוחר לפעול. מכיון שהוא לא יודע מה עליו לעשות הוא מתרחק עוד ועוד, ולא מאפשר גם לסביבה להגיע אליו. דיכאון לאחר לידה ומשבר אמצע החיים הם פתירים, וטיפול הולם בהם יכול לעשות מהפך ממשי בחייו של אדם. כל רגע שאתם נמצאים במקום הזה,זה עונש מיותר. ההזנחה של המצב מחלחלת לזוגיות שלכם, ולא מאפשרת לבני הזוג שלכם להבין מה עובר עליכם. אתם לא מכירים את עצמכם ככה, ונכנסים יותר יותר למקום חשוך וזר. צעד אחד שלכם יכול להוליד מציאות אחרת לגמרי שתצמצם בצורה ממשית את הפער שנוצר עם השנים, וזה תלוי רק בכם.

  אני מזמינה כל אחד ואחת מכם שמרגישים ככה, ליצור איתי קשר עוד היום ולבחון יחד איך אפשר לשנות את המצב הנוכחי. ניתן לכתוב לי גם למייל שמופיע כאן או בפורום באתר. אם עדיין לא קיבלתם את המדריך שלי ״צעד אחר צעד לזוגיות טובה״, היכנסו עכשיו לכתובת שעל המסך וקבלו אותו במתנה. ביי, ונתראה בפרק הבא.

  f g y