דנה חיימזון בוארון, יועצת זוגית, בסרטון בנושא איך משנים את היחסים עם בן או בת הזוג

איך משנים את היחסים עם בן הזוג?

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  שלום לכם, שמי דנה חיימזון, יועצת אישית וזוגית, מומחית במתן פתרונות לבעיות תקשורת בין בני זוג.
  אם אתם מרגישים שאתם לא בראש סדר העדיפויות הראשון אצל בן זוגכם, שיש מריבה שתמיד חוזרת על עצמה, שאין בינכם חברות ולפעמים אתם מרגישים כמו שותפים לדירה, האם בן זוגכם מכבד אתכם ואת הרגישות שלכם? האם בן זוגכם מתייעץ אתכם ואתם מקבלים החלטות יחד?

  מה שמייחד את כל המקרים האלה זה התחושה של אובדן, התשה מהמצב והרצון לשנות. רובנו לא באמת יודעים מה לעשות כדי לשנות את היחסים עם בן הזוג. אם אתם מרגישים שאחד מהמצבים שאמרתי מדבר אליכם, הגעתם למקום הנכון.

  הסוד להצלחת הזוגיות תלוי בשלושה מרכיבים עיקריים:

  1. סדרי עדיפויות.
  2. גישה נכונה.
  3. רצון.

  אחת הסיבות המרכזיות לבעיות בין בני הזוג היא משום שזוג לא מוצא את הזמן להיות ביחד. מחקרים מראים שגבר ואישה שמנהלים רומן מבלים 15 שעות בשבוע לעומת בני זוג שמבלים שעה בשבוע. אתם שומעים נכון, 15 שעות ברומן מול שעה של בני זוג. בלתי נתפס אבל אמיתי.
  זוכרים את תחילת הקשר שלכם, שביליתם ימים שלמים אחד עם השני? הוא העריץ את האדמה שדרכת עליה, ואת ראית בו את הגבר שתמיד רצית? העברתם שעות בסיפורים ובשיתוף חווויות, למדתם כל כך הרבה אחד על השני, הייתם עסוקים בלהבין אחד את השני ולא הייתם מסוגלים להיפרד לרגע אחד מהשני. הזמן והתקשורת גרמו לכם לבלות כמה שיותר ביחד.

  ממאות המטופלים שהיו אצלי ראיתי שיש דפוס שתמיד חוזר על עצמו, ומוכיח את עצמו: אם אתם לא מבלים יחד כזוג התוצאה היא ריחוק. אתם מבלים עם הילדים, עם המשפחה המורחבת, עם חברים, ואתם יותר ממחצית היום בעבודה. חילופי הדברים בינכם קשורים רק לדברים של הילדים, ואם יש איזשהו פוטנציאל לשיחה בינכם הוא מסתכם בפיצוץ. וככה תלונות אחד כלפי השניה מתחילות לצוף. ״לא אכפת לו ממני, הוא לא מבין אותי.״ ״היא כל הזמן כועסת עליי, אנחנו לא עושים סקס.״ מתפרצת לעתים קרובות, השיחות מסתיימות בטריקת דלת, אתם מותשים ומתוסכלים והכי גרוע- שגם ילדכם נחשפים לכל זה. נשמע לכם מוכר?

  סדרי העדיפויות צריכים להיות:

  1. נישואים.
  2. ילדים.
  3. עבודה.
  4. משפחה מורחבת וחברים.
  5. כל דבר אחר.

  יש כאלה שיגידו ״על מה היא מדברת, עבודה זו הפרנסה שלי אני לא רואה את הילדים שלי מספיק במהלך השבוע״, וזה באמת מאוד חשוב. אבל אם אין לכם נישואים טובים כל השאר מתפרק. היחסים שלכם הם ללא ספק המנוע שלכם לעשייה בכל דבר ודבר. כמה סבלנות יש לכם לילדים שלכם? כמה אתם פנויים רגשית כשאתם כל כך מדוכדכים מהיחסים עם בן הזוג? כמה אתם מרוכזים בעשייה בעבודה, כאשר הבית שלכם הוא לא הפינה השקטה והבטוחה שלכם?

  אני רואה שוב ושוב בעבודה עם המטופלים שלי, כאשר אנחנו משנים את סדרי העדיפויות ויוצרים זמן איכות, התקשורת בינהם משתנה. כשאתם הראשונים בסדרי העדיפויות אתם מרגישים יותר בטוחים ושייכים, מה שגורם לכם להיות רכים יותר, ופחות מתוסכלים. הגישה שלכם משתנה וגורמת לתגובת פידבק מהצד השני. הצורך בלראות ולהבין את הצד השני גם הוא משתנה, כי כל תפיסת הזוגיות משתנה.

  מהו הסוד להצלחת הזוגיות? מה מבדיל בין זוגות שמצליחים לקיים זוגיות, לבין אלה שמתגרשים? במילה אחת- הקרבה. זוגות שמצליחים הם מוכנים לעשות הכל כדי להשאר ביחד. הם מוכנים לעבוד, להפנים, ללמוד, להתפשר, לקחת סיכונים ולתת את כל כולם. לכן חשוב שתדעו שרב הזוגות שמצליחים בזוגיות שלהם הם אלה שעבדו על הזוגיות שלהם, ועדיין עובידם ושמקיעים. הסיבה שאנשים רוצים להתגרש היא משום שהם לא רוצים את הזוגיות כפי שהיא נראית היום. אך כדי לא להיות במקום שבו הזוגיות נראת כפי שהיא נראית היום עליהם להכיר בצרכים וברצונות של בני זוגם.

  בניתי עבורכם מדריך לזוגיות טובה שמכיל בתוכו הרבה תכנים והזמנות להרצאות שונות בתחום הזוגיות. מטרתו לעזור לכם לשפר את היחסים ולמנף את הזוגיות שלכם. המדריך נמצא בדף, זה ליד סרגל הכלים, וברגע שתכניסו את שמכם ואת המייל שלכם תקבלו מיד ובחינם, ישירות למייל שלכם, כלים ותובנות לשיפור היחסים.
  אם אתם מרגישים שאתם נתקלים בבעיה ספיצפית שהמדריך לא עונה עליה, אני מזמינה אתכם לפנות למייל, במקרים דחופים אתם מוזמנים לפנות אליי ל 052-6173323.

  דחיינות היא תכונה בעייתית בפני עצמה. החליטו שכבר היום אתם עושים שינוי בתא המשפחתי ובזוגיות שלכם. הטעות הכי נפוצה היא שאנשים מגיעים לייעוץ זוגי רק ברגעי משבר לפני פרידה. האם אתם באמת צריכים כל כך הרבה לסבול בדרך, ולאבד בו זמנית את הזוגיות שלכם לגמרי? אתם פוגעים בדימוי ובבטחון העצמי שלכם, וכמובן בזוגיות. הדבר היקר לכם מכל- הילדים שלכם, שלא יודעים כיצד להתמודד עם הצעקות שלכם ונשארים חסרי אונים ופגועים.

  ההחלטה היא בידיים שלכם. תחליטו שמגיע לכם ולבני משפחתכם חיים טובים יותר ורגועים יותר. ותזכרו, אני פה בשבילכם. בכל שאלה, על כל מצוקה.

  f g y