דנה חיימזון בסרטון המסביר איך לשנות את הזוגיות כשבן הזוג לא משתף פעולה?

איך לשנות את הזוגיות כשבן הזוג לא משתף פעולה?

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  בעלך מתרחק ממך, אשתך לא מתייחסת אליך? אתם לא יודעים איך לשנות המציאות ולשנות את החסם כלפיכם? מרגישים שניסיתם הכל, ומיואשים מהמצב? כמה מכם מרגישים שהם ברורים מאליו ביחסים, שאין הערכה, שיש הרבה זלזול? חוסר סבלנות ועקיצות שמנהלות את התקשורת בינכם? שהקרבה נעלמה?

  רציתם ללכת לייעוץ, ולא היה לכם עם מי? במקום זה קיבלתם משפטים כמו: ״אצלי הכל בסדר, לי אין שום בעיה. את רוצה, תלכי לבד. אני לא מאמין בזה, זה בזבוז כסף. אני לא צריך שמישהו זר יגיד לי מה לעשות ביחסים שלי. את באמת צריכה טיפול, גם המטפל יגיד לך את זה״. ואז ויתרתם על הייעוץ, כי מה תלכו לבד? והזמן חולף לו, וההשפלה, ותחושת החוסר רק הולכת וגדלה, ובני הזוג שלכם לא עושים דבר כדי לשנות את המצב. במקרה הטוב הם משתלדים וזה תופס שבוע או שבועיים וחוזר לנקודת ההתחלה. כמה מתסכל. אתם יודעים למה זו המציאות שלכם? אתם יודעים שבן הזוג שלכם לא ישנה את יחסו אליכם מעצמו? דברים אף פעם לא משתנים מעצמם. האם אתם מוכנים שגם עשר השנים הבאות בחייכם ייראו ככה?

  חשוב לי להגיד לכם שרב האנשים שאתם מכירים ועוד תכירו מרגישים כמוכם, אבל הם התרגלו למצב. הם ויתרו, והם מספרים לעצמם שיש דברים אחרים שבני הזוג טובים בהם והם למדו להתפשר, אבל הם בטח לא היו נשארים בקשר הזה אם לא היו להם ילדים. והיום, הם לא מוכנים לפרק משפחה בגלל הילדים וגם צריך הרבה כסף בשביל זה. אבל זה פחות מעניין אתכם מה קורה אצל אחרים ואתם רוצים לשנות את המצב.

  יש לכם אחריות כלפי איכות החיים שלכם. אתם יכולים לשנות את המציאות ואת הקשר שלכם עם בני הזוג, אם רק תקבלו החלטה כזו ותתמידו בה. איך זה יכול שבן הזוג לא משתף פעולה? במשך עשר שנים קיבלתי עשרות טלפונים מאנשים שמדווחים שזו הזוגיות שלהם ושאין להם שותף לשינוי. ואמרתי להם, ״תגיעו לבד. אם אתם תשנו את יחסכם, הצד השני לא ימשיך להגיב כפי שהוא הגיב עד כה.״

  הוא יצטרך לשנות גישה. הוא מגיב למה שהוא רואה, ומקבל. בחלק מהמקרים אין תשומת לב, אז לכן אתם גם לא מקבלים, אבל לרב זה נובע מפעולות והתנהגויות לא נכונות שלכם. אם רק הייתם יודעים מה עליכם לעשות ובעיקר מה לא בסדר במה שאתם עושים, הצד השני היה משנה את יחסו כלפיכם.

  שלושים אחוז מהמטופלים שלי במשך השנים הגיעו לבד אליי. שינו את היחס המזלזל והלא משקיע של הצד השני בתהליך פרטני. היום יש דיסק חדש איך לשנות את הזוגיות, בלי בן הזוג. 50 דקות שמסבירות בדיוק איפה הטעויות שלכם ואיך משנים את הדפוסים שהובילו למציאות הזו. ניתן לרכוש אותו באתר שלי. דיסק זה הורכב מהמון שעות ייעוץ שבהן נשים וגברים הביעו בפניי את ההתנגדויות והקשיים שסחבו מבני זוגם, ולמדו איך לשנות את גישתם על מנת לזכות ביחס אחר, מעריך ומפרגן. זה דיסק עבודה לכל דבר, וגם לכם מגיע אחד כזה.
  אם גם אתם מרגישים ככה, הדיסק הזה הוא חובה.

  f g y