דנה חיימזון, מומחית לתקשורת בין בני זוג, בסרטון הדרכה לזוגיות מוצלחת

מדריך לזוגיות מוצלחת

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  שלום לכם וברוכים הבאים. שמי דנה חיימזון בוארון, יועצת אישית וזוגית, מומחית לתקשורת בין בני זוג. אני מקבלת כבר שנים המון פניות מאנשים שמרגישים שש פער גדול בין הזוגיות שהם היו רוצים שתהיה להם לבין הזוגיות שיש להם בפועל, ביוםיום שלהם. אנשים שפונים אליי הם אנשים שמרגישים שיש באמת קושי מאוד גדול בתוך הזוגיות ובעיה גדולה בתקשורת שלהם עם בני הזוג.

  התלונות חוזרות על עצמן: ביקורתיות ושיפוטיות מצד בני הזוג, התחושה שאין מקום לביחד, הריגוש הוא מילה זרה בבית שלהם. יש תחושה של חוסר שיתוף פעולה בהמון פרמטרים, אם זה ברמה של זמן משותף, אם זה ברמה של זמן בנפרד, אם זה ברמה של חלוקת תפקידים וניהול הזמן המשותף. אם הגעתם אליי והגעתם לסרטון הזה כנראה שגם אתם רוצים לשנות את הזוגיות שלכם, אבל לא באמת יודעים איך לעשות את זה.

  אני מציעה לכם באמת לשנות את אורח החיים שאתם מנהלים. לשנות את התקשורת בינכם, להצליח לפתור בעיות בינכם, להרגיש ביטחון בבית שלכם, להרגיש שהאווירה מאווירה מתוחה הופכת להיות אווירה שכיף לחזור הביתה, שנעים לכם ושהילדים רגועים, שהבית הוא חיובי, ויש את הביחד אבל אחרת.

  אז איך עושים את זה? אני רוצה להציע לכם שתי מתנות. שתי מתנות שהן בעצם המדריך שיכול לעשות באמת לכם את השינוי הזה. במדריך הזה תמצאו את כל הפתרונות לכל השאלות שלכם, שלב אחר שלב. המדריך הראשון הוא מדריך שבעצם משנה את הזוגיות שלכם וילמד אתכם איך לשנות דפוסים, דפוסי חשיבה ודפוסי התנהגות, ביוםיום שלכם. איך להצליח לרתום את בן הזוג שלכם ואיך לקחת אחריות גם על השינויים שאתם צריכים לעשות.

  המדריך השני שנמצא ממש פה למטה, הוא מדריך בעצם לאלה שמרגישים שאין להם פרטנר לעשות איתו שינוי, שבן הזוג מאשים אותם שהבעיה היא אצלהם, או שהוא לא מאמין בייעוץ. למי שמרגישים תקיעות מאוד גדולה אבל רוצים להתקדם משם, ולא יודעים איך לעשות את השינוי הזה. לכן, המדריך השני הוא מדריך שנקרא ׳איך לשנות את הזוגיות בלי בן הזוג׳. אני מזמינה אתכם להצטרף כאן ועכשיו, ולקחת אחריות על הזוגיות שלכם.

  f g y