דנה חיימזון יועצץ זוגית בהרצאה איך מעוררים עניין ומוטיבציה לשינוי ביחסים שחוקים

איך מעוררים עניין ומוטיבציה לשינוי ביחסים שחוקים?

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  ברוכים הבאים לפרק נוסף בסדרה ״איך להצליח ולשנות את הזוגיות שלכם״. שמי דנה חיימזון בוארון. יועצת זוגית, מומחית לתקשורת בין בני זוג. הפעם נדבר על איך מעוררים מוטיבציה ועניין לשינוי ביחסים שחוקים.

  הנקודה הכי טובה לפתוח בה, זה להבין מה הן הפעולות שהכי קירבו אתכם בעבר. וזו הנקודה שבה אתם צריכים להתחיל כדי לקרב את בני זוגכם אליכם. אז הנה כמה נקודות חשבות שיעשו את ההבדל:
  יחס אישי, תשומת לב לפרטים הקטנים, פרגון לעשייה או למראה או כל דבר שיגרום להם להרגיש טוב, קניה של משהו קטן ונחמד, הודעה קלילה וכיפית באמצע היום, מגע וקרבה. יש הרבה דברים שחיברו בינכם בעבר. כל מה שעליכם לעשות זה להכניס אותם שוב לחייכם, ובהילוך הדרגתי.

  במצב בו בן הזוג ירגיש את השינוי בגישה ואת יחסכם כלפיו, באופן אוטומטי הוא ישנה את גישתו אליכם, ויתקרב גם. זה יהיה העיתוי המצוין לבוא וללמד אותו מה אתם צריכים ממנו, ולא ממקום של מה חסר או מה לא טוב, אלא ממקום של ״מה בא לכם״. מנקודת מבטכם האישית והלא שיפוטית. זה אמור להישמע ככה: ״הייתי רוצה ש-״, ״אני מרגישה ש-״, ״בא לי ש-״. המילה ״אתה״ או ״את״ לא עולות בשיחה, ולמה? כי זה פתח לביקורת, והשיחה תלך למקום לא טוב. עוד דרך מצויינת וממריצה היא לעשות רשימה, כל אחד לעצמו. רשימה של רעיונות, לדברים משותפים. זה יכול להיות רעיונות קטנים, גדולים, משוגעים, שיגרמו לכם לריגוש.

  ריגוש הוא הגורם הכי טוב לצאת ממקום של שחיקה. לאחר שתסיימו את הרשימות שלכם, שתפו אחד את השני והחליטו פעם בשבועיים-שלושה, לסמן וי על עוד רעיון ברשימה. לאלה שמרגישים שאין להם פרטנר יצירתי, קחו קופסא ריקה, מלאו אותה בעשרות רעיונות שלכם בצורת פתקים מקופלים ופעם בשבוע תבחרו פתק ותיישמו. אז קדימה, זה הזמין להתחיל ולשים את הזוגיות שלכם בקדמת הבמה. מוזמנים לשתף אותי ברעיונות המדליקים שלכם, כדי שאמליץ עליהם לאחרים.

  f g y