דנה חיימזון בוארון, מומחית בייעוץ זוגי, בסרטון המציג 10 טיפים לזוגיות טובה

10 טיפים של דנה לזוגיות טובה

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  שלום לכם, שמי הוא דנה חיימזון. יועצת אישית וזוגית, מומחית במתן פתרונות לבעיות תקשורת בין
  בני זוג. ריכזתי עבורכם עשרה טיפים לזוגיות טובה:

  1. שיתוף. השתדלו לאכול ארוחת ערב ביחד, כך תוכלו להתעדכן בארועי היום. אלו יהיו כמה דקות של ליכוד משפחתי.
  2. פעם בשבוע יוצאים. הגדירו לכם יום בשבוע שהוא שלכם, וכך תמיד תדעו שביום הזה אין תירוצים. הכינו את עצמכם לערב של יציאה וכמובן תדאגו שהבייביסיטר תדע על היום הזה.
  3. פרגון. תשומת לב למראה, מילה טובה או מחמאה. כל אלה יכולים לעשות שינוי גדול. הידיעה שאתם מפרגנים לבני זוגכם יכולה להשאיר חותם לכמה שעות טובות.
  4. ספונטניות. נסו להיות יוזמתיים ולחשוב על דרכים שונות שבהן אתם יכולים להכניס קצת אור אחר לחיים שלכם. פתקים, פרחים באמצע היום, יציאה לא מתוכננת. אלה יוצרים ריגוש נהדר.
  5. בלי טלוויזיה. השתדלו לתת לכם זמן להתקשקש. ערב מול המסך אינו מאפשר לכם להרגיש בנוכחותו של האחר.
  6. עבודה בלי סוף? לאלה שמורגלים לבוא עם העבודה הביתה, השתדלו לפחות לעשותה אחרי שבן הזוג שלכם כבר ישן או לחילופין, תחמו אותה בזמן מוגדר כדי שהערב לא ילך רק על עוד עבודה.
  7. רבתם? החליטו שאל המיטה אתם נכנסים מפוייסים. לא השלמתם והאווירה נשארה מתוחה? החליטו שלא משנה מה קרה, אתם לא הולכים לישון במתח הזה. חיבוק, מילה אחת, והכל נראה אחרת.
  8. חלוקת תפקידים. סכמו בינכם מי עושה מה, שלא יווצר מצב שרק אחד מבני הזוג עומד בנטל לבדו. סיכום מראש של אחריות בחלוקה, חוסכת אי הנבות ביוםיום.
  9. סקס ומגע. חשיבות האינטימיות בין בני הזוג. היא מקרבת בינכם ומגשרת לעתים על מתחים אחרים. תדירות יחסי המין חשובה מאוד, השתדלו במרתון היומיומי לא לשכוח אותה. לשבת קרוב, להניח יד, ללטף את השיער ועוד. המגע הוא חלק מאותם דברים שגורמים לנו להרגיש טוב בזוגיות שלנו. השתדלו לנשק את האהוב שלכם כשהוא נכנס הביתה, לשבת בקרבתו ולגרום לו להרגיש בנוכחותו של בן הזוג.
  10. מרחב אישי. תנו מרחב אישי לבני זוגכם. לצאת קצת עם חברים.הריחוק לכמה שעות תמיד מקרב
  f g y