סרטון בנושא סדנה לזוגות, מאת דנה חיימזון, מומחית בייעוץ זוגי

סדנה לזוגות – הפורמט של דנה חיימזון בוארון

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני רוצה להמזין אתכם לשישה מפגשים שישנו את הזוגיות שלכם ויעשו לכם סדר בחיים האישיים והזוגיים. אנחנו כל כך משתדלים לשפר את המעמד שלנו במקום העבודה ולתת לילדנו את הטוב ביותר בכל מה שרק ניתן, אבל הבית שלנו והזוגיות שלנו הם המפתח העיקרי להצלחה בחיים. היא המנוע.

  כשטוב לנו הילדים שלנו רגועים, יש אווירה חמה ורגועה בבית, כיף לחזור הביתה.
  כשטוב לנו, יש לנו את הפניות לשפר את עצמנו בכל תחום שרק נרצה, ומה שבאמת יכול לאפשר לנו את הפניות הזו הוא פרטנר מפרגן ותומך בבית. ובתוך המרתון הגדול הזה אנחנו שוכחים להשקיע בבית, זה משהו שהופך להיות ברור מאליו, ואין זוגיות שלא מאותגרת במידה כזו או אחרת.

  לכולנו יש קשיים בזוגיות, אבל חלקנו הגדול לא נותן באמת את תשומת הלב וההשקעה הדרושה על מנת לשפר את הזוגיות. ועם השנים אנחנו תופסים את הראש ומבינים כמה שזה הרס לנו, כמה תסכול זה יצר, כמה אנרגיות מבוזבזות.
  זה לא חייב להיות ככה, ממש לא. מחקרים מראים שאנשים שהם בעלי הסכמה, הם בעלי השפעה יותר גדולה על הקרובים אליכם. כל כך הרבה פעמים שמעתי את המשפט: ״שנים אני מעיר לה על מה שאת אומרת לה באותן המילים, ולך היא מקשיבה ולי לא״. לפעמים אנשים צריכים מישהו שהוא לא חלק מהחיים שלהם שיעשה להם סדר ובהירות, כדי לחזור ולקבל את השליטה על חייהם.

  אם גם אתם רוצים שהחיים האישים שלכם ישתפרו כמו רבים אחרים, אל תחכו לעשות שינוי רק כשיצטברו עוד כמה מריבות שירחיקו בינכם ויגרמו לכם להבין שאתם ביחד רק בגלל הילדים. אתם מוזמנים לסדנא של שישה מפגשים שיעשו מהפך של ממש בזוגיות שלכם, ורק מתוך ההבנה שמגיע לכם יותר בביחד, ומגיע לכל אחד מכם אורח חיים טוב יותר.
  דברים לא משתנים מעצמם, וכמו שאתם רוצים לעמוד בייעדים האחרים שלכם, גם הזוגיות שלכם זקוקה ליחס דומה.

  נבין בסדנא מה לא עובד עבורכם ומה כן יעבוד, מהי אחריות אישית ואיך היא באה לידי ביטוי בזוגיות, איך מתקשרים ומגיעים לפתרון ללא פשרה, ואיך מחזירים תשוקה שנשחקה.
  יש עוד הרבה תרגול, כלים ותובנות שיגרמו לכם להכיר מחדש, ואחרת. בצורה עמוקה יותר, מודעת יותר, ומכילה יותר. אחרי הכל זה לא בדיוק מה שהייתם רוצים?

  f g y