דנה חיימזון בוארון בהרצאה בנושא איזון בין בית, קריירה וזוגיות

הרצאות לחברות וארגונים: איך מאזנים בין בית, זוגיות וקריירה

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

    מתי העובדים שלך הרגישו שממש ממש, אבל ממש אכפת לך מהם? מה הדבר הכי חשוב לעובדים שלך? מה גורם לעובדים שלך לבוא מרוכזים לעבודה? מה יגרום לעובדים שלך להגיד ״וואו, בשביל מנהל כזה אני קם בבוקר״?

    כולנו מושפעים מחיינו האישיים בסביבת העבודה שלנו. השפעה זו יכולה לפגוע בתפקוד ובמוטיבציה שלנו בעבודה. בכל מקום עבודה אפשר לראות ירידה בתפוקה של עובד מוצלח או היעדר מוטיבציה ועשיה. זה קשור לחייו האישיים, זה דבר אשר משפיע על העשייה, שיקול הדעת והתפוקה שלו.

    הרצאה זו תאפשר לעובדיך לשפר את יחסיהם עם בני משפחתם, ולטפח זוגיות. מכאן הדרך לפוריות בעבודה תשמש למינוף המוטיבציה והתייעלות לעובדיך. בדרך זו, העובד יידע וירגיש כמה מקום העבודה רואה מעבר לתפוקה הנקודתית; משדר אכפתיות ורצון אמיתי לשיפור איכות חייו.

    הרצאה זו תלמד את עובדיך לעשות הפרדה בין עבודה לבית. להיות נוכח ובעל ערך גבוה בכל אחד מהם. היא תעניק לך כלים לשיפור התקשורת הבינאישית, ותובנות שיאפשרו לעובד להתמודד טוב יותר עם חייו האישיים ולשפר את אורח החיים שלו. כמו כן, חיזוק הביטחון ושיפור דימוי עצמי. עם כלים כאלה, אין ספק שכל עובד ישפר את מעמדו בחייו האישיים ובהחלט יביא עימו הרבה יותר עשייה והצלחה בפעולות השונות במסגרת האחריות שלו. הצלחה של עובדיך היא ללא ספק ההצלחה של החברה. אני יכולה להתחייב בפניך שאף עובד לא יוכל להישאר אדיש, והתוצאות לא יאחרו לבוא.

    f g y