דנה חיימזון בוארן בסרטון בנושא אגו במערכות יחסים

איך לעצור את האגו מלחבל בזוגיות שלנו?

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  ״למה אני צריכה להשתנות, ולא הוא? שהוא יתחיל להראות רצינות ואז אני אשנה את יחסי כלפיו.״
  ״היא לא תגיד לי מה לעשות והיא לא תנהל לי את החיים״.

  מכירים את המשפטים האלה? ברוכים הבאים לפרק נוסף בדרה ״איך להצליח ולשנות את הזוגיות שלכם״. שמי דנה חיימזון בוארון, יועצת זוגית ומומחית לתקשורת בין בני זוג.

  הפעם נדבר על המחסום הגדול ביותר בזוגיות שלנו, האגו. נבין איך נעצור אותו מלחבל בזוגיות שלנו. יכול להיות שאתם הכי צודקים באמירות האלו שלכם, אבל תחשבו רגע: מה זה נותן לכם? איך הגישה הזו מקדמת אתכם? אתם האחראים הבלעדיים לאיכות החיים שלכם, אתם אלו שצריכים לדאוג שיהיה לכם טוב. ואיך יהיה לכם טוב, אם אתם לא מקדמים את הטוב הזה?

  הצורך לחנך את השני, להתבצר, להוכיח ולהאשים, יוצר אצלכם רק יותר תסכול ולא מזיז את היחסים בינכם אפילו לא צעד אחד קדימה. עכשיו תוסיפו לגישה הזו זמן, הרבה זמן, חודשים, שנים, חיים שלמים. איזה בזבוז. איזו החמצה. ולמה? כי אתם צודקים? לכולנו יש הרגלים שמקבעים ולא מקדמים אותנו, אז במקום להתבצר החליטו לא להתמקד במי עושה מה, אלא פשוט לעשות ולעשות הכל, כדי שלכם יהיה טוב. וגם כדי שהצד השני יידבק בעשייה שלכם.

  אם אתם תשקיעו, תיזמו, תשתפו, תקחו אחריות על החלק שלכם, על המאה אחוז שלכם, תוכלו להיות שלמים שבאמת נתתם את הכל, ובני הזוג שלכם לא יישארו אדישים. הם מגיבים אליכם, וזה יגרום להם לשנות את הגישה שלהם כלפיכם, ואז באמת הרווחתם. אתם מחוייבים לתת לעצמכם יותר, ואגו לא יאפשר את הנתינה הזו. אף אחד לא יכול להרוס לכם. זה התפקיד שלכם והוא מתחיל בגישה שלכם כלפי עצמכם והיכולת שלכם לבחור מה באמת יגרום לכם להיות במקום טוב יותר, ולהבין שכעס לא יביא לכם דבר פרט לעוד כעס. אם עד היום פעלתם בדרך מסויימת והיא לא קידמה אתכם לשום מקום טוב, אז כנראה שהדרך הזו לא מועילה לכם.

  הדרך הטובה ביותר לשנות את הדרך, היא למצוא חדשה. קחו אחריות עוד היום לדברים שלא קידמו אתכם והחליטו לשנות גישה. אם עדיין לא קיבלתם את המדריך שלי ״צעד אחר צעד לזוגיות טובה״, היכנסו עכשיו לכתובת שעל המסך וקבלו אותו במתנה. ביי ונתראה בפרק הבא.

  f g y