המלצה מאת מ'

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  היום, לאחר תהליך של מספר חודשים לא מעטים אני יכול לשחרר אנחת רווחה. היום, לאחר המתח העצום שחווינו, אני יכול סוף כל סוף להביט לאחור, יודע בביטחון שהתקופה המכוערת הינה היסטוריה שלא תחזור שוב. לומר שהחיים שלנו השתנו ב-180 מעלות לטובה היה יכול להישמע כבדיחה או אגדה לפני שהתחלנו את הטיפול אצל דנה. אבל זה מה שקרה והיום זו המציאות. בפירוש שינוי של 180 מעלות לטובה. מי היה מאמין…

  הגענו לדנה לא בדקה ה-90 אלא "בזמן הפציעות" של ההארכה. עוד רגע והפגישה הבאה שלנו הייתה במקום אחר לגמרי. מהרגע הראשון שבו נוצר הקשר, היא נכנסה לעובי הקורה ולקחה בעלות על ניהול הנושא הרגיש הזה. הגענו במצב של חוסר אמון בזוגיות שלנו, באמונה שהצד השני אשם, בחוסר יכולת לתקשר, בהאשמות הדדיות ובזלזול. אבל דנה בעקביות ובנחישות, שבוע אחר שבוע, הצליחה לפרק את המוקשים. ושבוע אחר שבוע הצלחנו להתקדם ולשפר את התקשורת וכך גם את הזוגיות. הרגשתי שלראשונה (!) הייתה לי אוזן קשבת.

  דנה הצליחה להכניס הגיון, תקשורת בריאה ושיטות חדשות לשיפור הזוגיות. היא לימדה אותנו כיצד לפרק את המטענים השליליים וכיצד לראות את הדברים החיוביים שזנחנו לקרן זווית. בסבלנות אין קץ ובחוסר פשרות היא הגיעה לעומקם של הנושאים השונים והצליחה להבין מה הניע אותנו לפעולה. בכישרון רב היא הצליחה לעשות בחודשים ספורים את מה שאנחנו לא הצלחנו בכמה שנים. ספק אם יכולנו להשיג תוצאות כאלה עם מטפל אחר. לשמחתי מעבר לטיפול הזוגי המוצלח שסיימנו,אני רואה בה היום כחברה בנוסף להיותה המטפלת הזוגית שלנו.

  בברכה,
  מ'.

  f g y