המלצה מאת זוג אנונימי

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  דנה יקרה,

  הגענו אליך בפרשת דרכים, רגע לפני פירוק החבילה, כאשר כל אחד בטוח שהוא צודק והשני טועה. ידענו שיש בינינו פערים, אבל לא ידענו אם הם ניתנים לגישור או לפתרון. סחבנו כעסים, פחדים ומשקעים שנבנו והצטברו עם השנים, ולא חשבנו שאפשר להתנתק מהם או להתגבר עליהם. את הצלחת לרכוש את אמוננו כבר מהפגישה הראשונה, שלאחריה יצאנו מביתך מעודדים בפעם הראשונה מזה זמן רב, הסתכלנו אחד על השנייה והרגשנו שעשינו את הצעד הנכון.

  לאורך כל התהליך את זיהית את נקודות החולשה של כל אחד מאיתנו ועימתת אותנו עם המגרעות אשר הביאו אותנו להתנהגויות שפגעו בזוגיות שלנו. את הצבעת על כל הדברים שפוגעים בנו תוך טיפול נקודתי בכל אחד מהנושאים, עד לשיחרור מלא ולהבראת הזוגיות.

  את ידעת להביע את מה שאנחנו מרגישים וחושבים, יותר טוב ממה שיכולנו להביע בעצמינו. בתבונתך הרבה הצלחת להבין, הרבה לפני שאנחנו הצלחנו, את כל ההתנהגויות הבעייתיות שגרמו לנו להתבצר בעצמינו ולפגוע בזוגיות שלנו. את ידעת להוציא מאיתנו את כל מה שלא יכולנו להוציא אחד בפני השנייה, ועימתת אותנו עם הרגשות והתחושות של השני, תוך חידוד נקודת מבטו של האחר, וגרמת לנו להבין את מה שלא הצלחנו להבין לבד.
  אנחנו מרגישים שהצלת את הנישואים שלנו, והבאת אותנו למקום טוב ומאושר שלא חשבנו שנוכל להגיע אליו קודם.

  צריך הרבה יותר מהשכלה רלוונטית בשביל לטפל באנשים ובזוגיות שלהם, ולך יש את זה בגדול.

  תודה רבה!

  f g y