לוגו של עיריית רמת גן

רמת גן

דנה חיימזון בוארון היא מטפלת זוגית המתמחה בתקשורת בינאישית. דנה מגיעה מרקע הפסיכולוגיה, ובחרה להתמחות בתחום הייעוץ הזוגי, המשפחתי והיחידני בהקשר של יחסים. דנה מציעה מגוון סדנאות וסוגים שונים של טיפולים המבוססים של מודלים ייחודיים שפיתחה, ומבוססים תחילה על פיתוח קשר איתן והיכרות מעמיקה בינה לבינכם. לאחר ביסוסו של זה, מטרת הטיפול של דנה היא להביא אתכם לזוגיות בריאה ופורה, בה תרגישו טוב עם עצמכם ועם בן/בת זוגכם.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ
l מספר תושבים 149,594 * נכון לשנת 2013
A מספר גירושין 280 * נכון לשנת 2013

רמת גן ממוקמת במרכז הארץ, וגובלת בתל אביב, קריית אונו, גבעתיים, בני ברק, וגבעת שמואל. רמת גן היא עיר מרכזית וגדולה המרכזת מתחמי ספורט, תרבות ותעשייה מהחשובים בארץ. נכון לשנת 2013, מתגוררים ברמת גן כ 149,594 תושבים. קצב גידול האוכלוסיה השנתי הוא 0.8%. רמת גן מדורגת במקום השביעי מתוך עשר, בדירוג חברתי כלכלי.
בשנת 2013, מספר הזוגות שהתגרשו בעיר רמת גן היה 280.
אתם לא חייבים להגדיל את מספר המתגרשים ברמת גן אם אינכם רוצים!

חשוב לדעת

העסק של דנה ממוקם בעיר הרצליה, ברחוב כיבוש העבודה 12 א׳. להלן מספר אפשרויות הגעה בתחבורה ציבורית אל העסק של דנה, מהעיר רמת גן: להלן מספר אפשרויות הגעה לעסק של דנה, מהעיר רמת גן: קו 33 עד לתחנת שד׳ קק״ל/בני אפרים, ומשם החלפה לקו 48. ירידה בתחנת קניון לב העיר, ומשם הליכה במשך 8 דקות. קו 61 עד לתחנת רכבת מרכז/על פרשת דרכים, ומשם החלפה לקו 501. ירידה בתחנת קניון לב העיר בהרצליה, והליכה של כחצי קילומטר עד לעסק של דנה. קו 61 מנגבה הרא״ה, עד לחתנת רכבת מרכז/ על פרשת דרכים. משם החלפה לקו 347, וירידה בתחנת המרכז הבין תחומי/מנחם בגין. לאחר מכן, הליכה של קילומטר במשך 12 דקות עד לכתובתה של דנה בהרצליה.

מרחק הגעה מרמת גן לדנה
f g y