נאמנות

נאמנות היא תכונה חשובה, בסיסית ומוערכת בקרב בני אדם. נאמנות היא מסירות והתמסרות, והכרה בכך שגם ברע וגם בטוב יש לנו מחוייבות כלפי מקומות עבודה או אנשים שאנחנו אוהבים, מוקפים בהם או מהווים חלק מחייהם. הן מקומות עבודה והן החברה בכלל, נוטים להעריך אנשים נאמנים שניתן לסמוך עליהם בכל שעה.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  נאמנות במערכת יחסים זוגית

  אין ספק כי נאמנות היא ערך יסוד בסיסי, חשוב והכרחי בכל מערכת יחסים. כאשר אנו חולקים חיים, גרים או עובדים במחיצת אנשים אחרים שהם בני זוג, משפחה או קולגות, הנאמנות היא מן ההכרח וחייבת להיות דו צדדית; אחד אחראי על האחר, וכל השותפים יכולים לסמוך זה על זה.

  חוסר נאמנות במערכות יחסים

  מערכות יחסים בהן אין נאמנות של אחד הצדדים, וודאי אם של שניהם, תהיינה לקויות מן היסוד ורוויות מתחים, ריבים וכאב. קשה מאוד להישאר בזוגיות עם אדם שאינך סומך עליו, גם אם אתה אוהב אותו מאוד. גם אם כן ממשיכים לקיים את הקשר, כשאין נאמנות הדבר גובה מחיר נפשי וכאב לב תמידי המלווה בלחץ ומתח היות ואי אפשר לסמוך על האדם האחר.

  חשיבותו של טיפול מקצועי לטובת שיפור המצב

  נאמנות היא תכונה שניתן לבטא בצורה טבעית, אך גם עבור מי שזו איננה באה להם בקלות וקשה להם להפגין נאמנות, ניתן לעבוד על כך ולשפר זאת. בעזרת יעוץ אישי או זוגי, בני הזוג יוכלו לבנות נאמנות בקשר שהם מקיימים ובכך לחזקו ולשמרו לטווח ארוך.

  f g y