מסירות

מסירות היא הבאת עצמך אל מקום עבודה, אנשים או מערכות יחסים בצורה שלמה ומכל הלב. מסירות נמדדת בנאמנות, בהתחשבות, בהתפשרות ובראיית הקשר או הדבר אליו מסורים כחשוב ויקר. מסירות היא תכונה חיובית ומוערכת הן בעבודה והן בבית ובאהבה.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  מסירות במערכת יחסים זוגית

  מערכת יחסים זוגית מחייבת מסירות, והיא מה שהופכת אותה למעשה לקשר זוגי חזק, איתן ובריא שנותן תחושה של בטחון. מסירות בין בני זוג היא אחד מהאלמנטים החשובים בביסוס קשר טוב, אוהב ומחבק. חשוב מאוד לדעת שבן או בת הזוג שלנו מסורים אלינו, אחראים כלפינו ופועלים במטרה לחזק ולשמר את היחסים.

  העדר מסירות במערכות יחסים

  העדר מסירות בין בני זוג שנמצאים בקשר רומנטי ומחייב היא בעיה חמורה. מסירות היא בסיס לכל קשר, ומאפשרת לבני הזוג לסמוך אחד על השני ולדעת שלא תקופה ומצב הם שם עבורם. באם אין מסירות בקשר, בני הזוג יסבלו מחוסר ביטחון ולא יוכלו לסמוך אחד על השני, דבר שפוגע בקשר ומסב לשותפים בו כאב רב ומתח וריחוק גדול.

  אחד הדברים הכי מורכבים לשיקום היא בניית אמון מחדש, מדובר בתהליך ארוך ואטי, שמתבסס על הצרכים של הצד הנפגע והיכולת שלו לבטוח שוב.

  לרוב העדר מסירות היא נגזרת של חוסרים ביחסים. כאשר יש חסכים בני הזוג נותנים לעצמם לגיטימציה לקבל מענה מגורם חיצוני מה שגורם להאצה ביחסים עם האחר ולפתיחות רגשית.

  חשיבותו של טיפול מקצועי לטובת שיפור המצב

  באם הקשר חשוב לכם ואתם רוצים לשפרו ולחזקו, מומלץ מאוד לעבוד על החוסרים כדי לא להגיע למצב שבו המסירות שלכם נפגעת ומתערערת. רצוי להיעזר בהדרכה ובהכוונה מקצועית של יועצת זוגית מנוסה שתוכל לחדד את החשיבות ואת הביטוי של מסירות בקשר, לעזור לבני הזוג להתמודד עם המצב הקיים ובכך להגן על הקשר ולהציל אותו.

   

  f g y