טיפוח מערכת יחסים

טיפוח היא ראייה אסתטית של אדם את עצמו, את חייו ואת ביתו. טיפוח מאופיין בנקיון, אסתטיקה, ושמירה על הקיים, ומתבטא בכל הדברים שהינם חלק משגרת החיים. כמו: טיפוח העור, טיפוח הגוף, טיפוח הבית, טיפוח הגינה, טיפוח הילדים. מטרתו של טיפוח היא לשמור על מצב קיים ואף לשפרו ולקדמו.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  טיפוח במערכת יחסים זוגית

  טיפוח הוא אלמנט הכרחי במערכת יחסים שרוצה להתקדם ולהשתפר. מערכת יחסים יש לטפח בכל עת, ולא- היא תנבול. גם אם בני הזוג מבלים כבר זמן רב יחד, חשוב מאוד להמשיך ולטפח הן את עצמם והן את הקשר, משום שהדבר מחזק את החיוניות והחיות שבמערכת היחסים, ושומר עליה לאורך זמן.
  ברגע שמפסיקים להשקיע- לטפח את הזוגיות, היחסים הופכים להיות משעממים או לא מושקעים ותשתית טובה לחוסרים ולחסכים.

  העדר טיפוח של מערכות יחסים

  העדר טיפוח הקשר הזוגי היא בעיה חמורה. קשר שבו בני הזוג לא מקצים זמן, קשב ועשייה משותפת או עשייה למען הצד השני, הוא קשר לא מטופח. חשוב בכל עת לעבוד על הקשר ולטפחו, אם רוצים לשמור אותו לאורך זמן ואם הוא חשוב לנו. העדר טיפוח יגבה מחיר כבד מהקשר; יפגע בו, ימעיט בערכו ויגרום לשותפים בו ״להסתכל לצדדים״ או לכל הפחות – לרצות בכך.

  חשיבותו של טיפול מקצועי לטובת שיפור המצב

  במצבים בהם אין טיפוח של הקשר אך עדיין רוצים וניתן להציל אותו, מומלץ מאוד להגיע לטיפול זוגי. מטפלת זוגית תוכל בקלות על ידי פרקטיקות שונות, טיפים ועצות, לגרום לבני הזוג לשוב ולטפח את הקשר שלהם פן הוא יאבד ויילך לטמיון.

   

  f g y