דייקנות

לתכונת הדייקנות פירושים רבים שהינם תלויי הקשר. תוך קישור למערכות יחסים וחיים מושתפים של בני זוג, קולגות או בני משפחה, דייקנות מקבלת ביטוי לרב של עמידה בזמנים, ועשיית המוטל בצורה ראויה ומדוייקת. אדם שאיננו דייקן ומרבה לאחר, גורר לרב תגובות מהסובבים אותו שמושפעים מכך, ובפרט מבני זוגו.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  דייקנות במערכת יחסים זוגית

  מערכת יחסים זוגית תובעת הגעה משותפת של בני זוג לאירועים, מפגשים וגם סתם דייטים או בילויים שבשגרה.
  כאשר אחד מבני הזוג איננו דייקן בצורה מובהקת, מאחר כמעט תמיד ובכך גורם לצד השני להמתין או לאחר בגללו, עשויים לעלות ריבים רבים. נכון, ישנם אנשים שחוסר דייקנות מפריע להם במיוחד וחורה להם בצורה קיצונית, אך גם אלו שלא שמים על כך את האצבע בצורה מפורשת יתחילו להתעצבן בשלב מסוים כאשר איחוריו או חוסר דייקנותו של בן זוגם ישפיע וישליך גם עליהם לאורך זמן.

  חוסר דייקנות בזוגיות

  היעדר דייקנות אצל אחד מבני הזוג משליכה בהכרח השפעה על הצד השני: אם אחד מבני הזוג איננו דייקן ומרבה לאחר, הצד השני אפוא יהיה הממתין, או זה שנתפס כמאחר על אך שאיננו בהכרח האשם.
  מצחיק אולי, אבל על זוטות שכאלה קשרים זוגיים עולים או נופלים; חוסר דייקנות של אחד מבני הזוג יכול בהחלט ובצורה משמעותית, להוסיף ריבים מיותרים לקשר הזוגי.

  חשיבותו של טיפול מקצועי לטובת שיפור המצב

  גם אם אדם הנו באמת ובתמים לא דייקן ומתקשה בניהול לוח הזמנים שלו, אין זה אומר שהדבר צריך להשפיע על בן זוגו. אלפי זוגות רבים על בסיס יומי כמעט, בשל חוסר דייקנות בו לוקה אחד מהם, וחבל. גם אם הדבר איננו בא בקלות, חשוב לנסות ולשלוט בו בשביל האחר. ייעוץ זוגי או אימון אישי מיועצת זוגית מוסמכת, יכולים בהחלט לשפר את המצב ולעזור לבני הזוג להתמודד עם בעיה זו, ולא לתת לה להעיב על הקשר לשווא.

  f g y