בזבזנות

בני זוג, משפחות או אנשים שנוטים לבזבזנות או פזרנות ולא יודעים חסכנות מהי, נמצאים בבעיה אלא אם כן הם ילדים למשפחת מלוכה. כסף הוא מצרך ומשאב הכרחי לחיים, וצריך ללמוד לחיות איתו בהתאם למצב הקיים ומה שהוא מתאפשר; לא יותר, ולא מתחת. יועצת זוגית ומשפחתית תוכל לעזור במצבים בהם אין חסכנות והדבר גורר בעיות, או כשיש חסכנות מוגברת שלא לצורך.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  בזבזנות במערכת יחסים זוגית

  בזבזנות יכולה מאוד ליצור מתחים בתוך היחסים. הקושי יכול לבוא לידי ביטוי בצורה כלכלית וגם ברמת האמון בבן או בת הזוג.

  התחושה היא שבן הזוג צריך לעקוב אחרי ההוצאות ולהיות ה"בוגר האחראי" ביחסים, יוצר פיקוח מתיש שרב תשומת הלב ביחסים מתמקדת בנושא הזה והופכת את הקשר ליחסים טוענים ותחושה של הורות בשל חוסר אחריות שמקורה יכולה להיות מסיבות שונות כגון פיצוי אישי, התמכרות ועוד

  באם אחד מבני הזוג מבזבז כסף בצורה שאיננה מקובלת על הצד השני, הדבר מחייב בדיקה ושיפור של המציאות הקיימת.

  קשור זוגי בו אחד מבני הזוג מבזבז ומפזר כספים ומשאבים בצורה מופרזת, בניגוד או מאחורי גבו של הצד השני, יגרור השלכות קשות. הקשר עשוי להיות רווי מחלוקות, ריבים, כעסים ומתחים. למרות זאת, בזבזנות היא איננה בעיה שאי אפשר לשנות, ולכן יש לזהותה ולפעול לשינוי.

  חשיבותו של טיפול מקצועי לטובת שיפור המצב

  ייעוץ זוגי, אישי או משפחתי יוכלו לשפר את המציאות הקיימת שפוגעת בבני זוג או משפחות בשל בזבזנות יתר. הייעוץ יוכל לעזור להתמודד עם הבעיה, להבין ממה היא נובעת וכיצד ניתן למזער אותה, ללמוד לשלוט בה ולהציל את הקשר ובמקביל לבנות מחדש אמון ביחסים עם הסובבים.

  f g y