זוג צעיר מרים כוסית יין במסעדה

10 טיפים לזוגיות טובה

סוכר, ביצים, קמח, שוקולד, מים, שמרים. כל אחד כשלעצמו הוא מצרך קטן שיש סבירות נמוכה שייאכל בתור קינוח. בהכנת עוגה כמו בזוגיות, יש צורך בתהליך שכולל את ערבוב החומרים, סבלנות ובעיקר כוח רצון ואהבה, על מנת ליצור עוגה מתוקה שמנעימה את החיך, כמו גם את הנשמה - הודות לסיפוק שיש מההכרה שהיא תוצר עצמי.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  רשימת הטיפים שלפניכם הינה בבחינת רשימת מצרכים שבעזרת אותן הפעולות המפורטות למעלה להכנת עוגה, יכולות ליצור זוגיות פורחת ומתוקה.

  1. הקשבה – הכול מתחיל ונגמר בהקשבה, הפנמת ההבנה שכמו שאני רוצה לפרוק את מתחי היום בפני מישהו, ככה גם בן הזוגי שממולי.
  2. נימוס – גם את הדברים הקשים והלא נעימים ניתן לבטא בצורה ידידותית, לרב כשמדובר במה שמפריע לבן הזוג הכול קם נופל לא על מה אומרים אלא על איך אומרים.
  3. רוטציה – הרבה אנשים מרגישם סרים למרותם של בני הזוג שלהם, שיתוף הרצונות באופן גלוי וכנה ועריכת רוטציה בכל הקשור לילדים,בילויים,עבודות הבית, או סתם התוכנית שנראה בטלוויזיה ייהפכו את ההרגשה של הזוגיות לשוויונית ומהנה.
  4. פידבק חיובי – סברה דיי הגיונית תטען שבכל תחילת מערכת יחסים, המילים הקטנות והמחמאות עשו את ההבדל. אם כן מה השתנה? אין מה להתבייש, מילה טובה בדבר מראה, בגד, או אפילו סתם להכיר "כמה יפה את כשאת כועסת" מזכירים לנו למה אנחנו נמצאים בזוגיות הזו מלכתחילה.
  5. לא לדחות – מירב בעיות הזוגיות מתפוצצות בשל איזושהי שטות חסרת פרופורציה, הסיבה לכך היא אותם מטענים שנצברים כאשר בוחר אחד מבני הזוג לדחות ולא לשתף – שתפו! לטווח האורך זה תמיד עובד.
  6. יצירת מעגל חברתי – "אולי נצא עם יוסי ומלכה לארוחת ערב?", "אני גמור, אולי בפעם אחרת", לא תהיה פעם אחרת, אנחנו יצורים חברתיים, גם אלו שייטענו שלא לא היו נמצאים בזוגיות מלכתחילה, יצירת מעגל חברתי של עוד כמה זוגות לצורך פעילויות משותפות שמטרתם הנאה בלבד תוסיף נופך של רעננות לזוגיות כמו חוויות משותפות שיוסיפו חיים למערכת היחסים.
  7. תחביבים משותפים – לא תמיד יוסי ומלכה פנויים לצאת לארוחת ערב, על כן סיגול תחביבים משותפים כגון הליכה ספורטיבית משותפת, צפייה בסדרה אהובה, או ערב הכנת סושי יוצרים משהו לצפות לו אחרי יום קשה בעבודה.
  8. חו”ל – טוב אפשר גם אילת, או ים המלח, או צימר בצפון, כן, המצב הכלכלי לא תמיד מאפשר ובכל זאת, סופ"ש פעם בחצי שנה או טיסה פעם בשנה יוצרת חוויה לבני הזוג ומפגישה אותם עם רגעים גדולים כשהם יחדיו.
  9. אינדיבידואל – אין לשכוח שזוגיות מורכבת מ-2 פרטים, שכל אחד כשלעצמו מעצים את הזוגיות, אז למנת להעצים יש להגיע מועצם, וזה יכול לקרות רק אם בן הזוג נותן לפרטנר את המקום להתפתח, אם הבעל אוהב כדורגל – תני להתעצם משם. ואם אשתך אוהבת ללכת להצגות בקאמרי- שחרר אותה ערב עם חברות, תן לאינדיבידואל שלה להתעצם.
  10. אלסטיות – דעו להיות גמישים, אנחנו חיים בעולם דינמי, שמשתנה מדקה לדקה, לפעמים בן הזוג ייתקע בפקק גם כשתורו לזרוק את הזבל, ולפעמים בת הזוג סובלת מכאב ראש בלילה שתורה לקום לתינוק, הבנה, גמישות והתחשבות יביאו גם את הפרטנר שלצידכם לחשוב איפה הוא יכול להיות יותר גמיש בשבילכם.

   

  f g y