דנה חיימזון בוארון מאפשרת הצצה לתוך תהליך ייעוץ זוגי

הצצה לייעוץ זוגי עם דנה חיימזון

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  שלום לכם, שמי הוא דנה חיימזון, יועצת אישית וזוגית, מומחית במתן פתרונות לבעיות בתקשורת בין בני זוג. ברצוני לתת לכם הצצה לאיך בנוי התהליך הייעוצי ולאילו הישגים תגיעו בתהליך איתי.

  זוגות רבים בהגיעם לפגישה הראשונה אינם יודעים האם התהליך הייעוצי יכול לעזור להם.
  מטרתי היא לתת מענה מיידי לדילמות ולהסיר את החששות הקיימים. כבר בפגישה הראשונה אני אאבחן את הקשיים והמכשולים ואציג את תכנית העבודה שלי, אשר תהיה נגזרת לצרכים הזוגיים שלכם. מהפגישה הזו תצאו מחודדים יותר, עם תחושה של הישג ובעיקר עם תקווה חדשה.

  הפגישות יהיו מורכבות מפגישות אישיות וזוגיות, על מנת לתת לכם במה אישית לביטוי הצרכים והרגשות בצורה כנה ללא חשש מתגובתו של בן זוגכם. מטרתה של הפגישה האישית היא חשיפת הקשיים עם בני הזוג, והכרה בדרכי ההתמודדות של כל אחד ואחד. מטרת התהליך הזוגי היא לתת לכם דרך וכלים לביטוי הרצונות והצרכים שלכם, תוך כדי תקשורת נכונה ובונה. בנוסף, מטרתי היא לבנות אתכם ועבורכם אורח חיים אחר שיאפשר לכם להגשים רצונות ולהגיע להישגים ביחד ולחוד.

  התהליך הוא ממוקד מטרה ובנוי ממודלים שפותחו על ידי, והניבו תוצאות מעולות בפרק זמן קצר. לאורך התהליך יהיו שלושה מוקדים מרכזיים:

  1. בניית אורח חיים שיאפשר לכם לשמור על איזון היחסים ויצירת שותפות.
  2. אלמד אתכם לתקשר אחרת, ולפתור בעיות כדי לפתח אצלכם את היכולת לעצמאות גם בהמשך הדרך.
  3. חידוש הריגושים וחיזוק הקשר הרגשי שבסופו תצאו עם חבר וגם עם בו זוג.

  לייעוץ זוגי לא צריך להגיע ברגע משבר. אם אתם מרגישים שישנה בעיה שאינכם מצליחים לפתור ושהיא מעיבה על היחסים שלכם, קחו אחריות ודברו איתי.

  f g y