n

ייעוץ זוגי לפני נישואין

עמוד זה מיועד לבני זוג העומדים בפני חתונה, מתכננים אחת כזו או שוקלים הצעת נישואין. רבים האנשים שמחפשים לחזק ולהבטיח את הזוגיות שלהם רגע לפני שהם חושבים על למסד אותה. דנה חיימזון בוארון, יועצת אישית וזוגית בנתה פלטפורמה ייחודית לבני הזוג ועוזרת להם למסד את היחסים בינהם ולחזק את העוגנים בזוגיות. ייעוץ זוגי טרום נישואין,מוכר ונפוץ בשנים האחרונות וריבם בוחרים להשקיע בו כדי לחזק את האמונה שהזוגיות הזו עבורם.

הצטרפו לאלפי אנשים שהורידו את הייעוץ החינמי לזוגות כלים, סרטונים ותובנות לשיפור מיידי דנה שלחי לי את המדריך במתנה
052-617-33-23
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  הרבה מאוד זוגות נתקעים בקשיים שונים לפני החתונה.
  חלקם מתקשים להחליט על מיסוד היחסים בעקבות בעיות שאינן פתורות שמאתגרות את היחסים בניהם.
  בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה מאוד בקרב זוגות טרום נשואים להיעזר בייעוץ זוגי.

  הסיבה לכך נובעת מהרצון שלהם לחזק את היחסים לפני שהם מתחתנים ולוודא שאכן הם מתמודדים ופועלים נכון בתוך הזוגיות שלהם.

  רעיון החתונה עולה בעקבות הידיעה שהבחירה שלהם היא נכונה וטובה עבורם,
  אך ישנם אנשים שמרגישים לא בטוחים עם הקשר בעקבות קשיים שונים שעולים ביום יום, תוהים אם הקשר יצליח להחזיק מעמד ומטרתם להתמודד עם הקשיים השונים כבר בשלבים המוקדמים ולא להזניח.

  • אם אתם מרגישים שיש מריבות שאתם לא מצליחים לפתור בניכם.
  • שאתם נתקעים על אותם דברים.
  • שאינכם מרגישים ראשונים בסדרי עדיפויות של בני זוגכם.
  • שישנו איזשהו מתח ביחסים עם בני המשפחה המורחבת.
  • שיש איזשהו דפוס אצל בני זוגכם שמקשה עליכם ומעסיק אותכם.

  ייעוץ זוגי הוא בהחלט הכתובת עבורכם.

  מדוע לפנות לייעוץ לפני נישואים?

  • בייעוץ זוגי תקבלו כלים איך להתמודד עם קשיים שונים.
  • איך לנהל את הזמן הזוגי שלכם טוב יותר.
  • איך להצליח לפתור בעיות ומחלוקות ללא מריבה.
  • איך לחזק את הביטחון בזוגיות שלכם ולתמוך אחד בשני.

  יש כאלה שיטענו "אם אני  צריך ייעוץ לפני הנשואים אולי עדיף שניפרד"
  מחשבה לא נכונה!
  לכולנו יש קשיים שונים בזוגיות שהכוונה והדרכה נכונה יכולה לפתור ובקלות קשיים אלו.
  הדבר החשוב הוא להתמודד עם הקשים האלה ולהבין שאין זה קשור להתאמה הזוגית שלכם.

  מחקרים מראים שככל שהבעיה היא קטנה יותר ככה קל יותר לפתור אותה – הקשיבו לעצמכם ואל תדחו או תחכו.

  לפרטים נוספים פנו אליי דנה חיימזון – בוארון 052-6173323

  חשוב לדעת

  "פעם שאלתי מישהי שאלה מטופשת, והיא ענתה לי תשובה מטופשת ומאז אנחנו נשואים” (וודי אלן). אין דרך אחת נכונה ומוכרת לקשר המתקדם לנישואים. זוגות המחליטים להתחתן מקבלים את ההחלטה לעשות זאת בשל סיבות שונות ומגוונות, באם הינן קשורות לאהבה ולקשר עצמו, באם הינן מבוססות על לחצי החברה או הרצון לספק אושר להורים, ובאם מדובר בחשיבה כלכלית כדאית. אך החדש החשוב מכל הוא להתחתן מסיבה של שלמות ולא משיקול שכלתני או מבריחה מהבית, אלא מתוך הבנה שהבחירה שלי היא הכי מתאימה לי, נכונה לי ואני באמת מרגיש/ה את התשוקה הרגשית והמינית לעשות זאת.

  a

  שאלות ותשובות נפוצות

  למה זוגות מחליטים להתחתן?

  ישנן אלפי סיבות שונות ומגוונות שמובילות זוג לקבל את ההחלטה להתחתן. חלק עושים זאת כמפגן לאהבה שלהם ולרצון המשותף להקים בית ומשפחה, חלק עושים זאת במטרה לקבל הטבות והקלות כלכליות, חלק מרצים את הוריהם וחלק נכנעים ללחץ חברתי אבל בעיקר אנשים בוחרים במהלך הזה כשהם בטוחים באהבתם והם רוצי להתקדם לשלב של בניית תא משפחתי משלהם.

  למה כדאי להגיע לייעוץ לפני נישואין?

  אני מאוד מאמינה שאם יש בעיה במשהו, עדיף לטפל בה שהיא קטנה ולא להחליט שמניחים אותה בצד. לא מעטים האנשים שהגיעו אלי ליעוץ והתחילו את המשפט הראשון:" הקושי הזה היה מהתחלה, חבל שהזנחנו, תראי לאן זה גדל וכמה שזה השפיע עלינו במהלך השנים.."

  מה קורה כשצד אחד רוצה להתחתן והצד השני לא?

  זהו מצב נפוץ מאוד, שקורה בכל גיל ומשתנה מקשר לקשר. במצבים כאלה, מומלץ להגיע לייעוץ זוגי ולרדת לעומקם של הדברים והרגשות שחווה כל אחד מבני הזוג; מה הן הסיבות של הצד שרוצה להתחתן, ומה עומד בפני הצד שאינו רוצה להתחתן.. המקרים הנפוצים ביותר הם קשורים לחוסר אמונה במוסד הנישואים כנגזרת לוויה אישית משפחתית שהם נחשפו לה או חוסר גיבוש בבחירת בן הזוג, חשוב לציין שבמצבים שציינתי לרב בני הזוג אינם מודעים בכלל שהם המניעים שלהם רק לאחר תהליך ממוקד מטרה והתבוננות ממושכת פנימה.

  מה מציע טיפול זוגי וייעוץ לפני נישואין?

  ייעוץ מקצועי של מטפלת בזוגיות לפני נישואין מציע ״הכנה״ למעשה לחיים המשותפים כזוג נשוי. החתונה היא אירוע מרגש וכיפי, אך החיים כזוג נשוי נמשכים הרבה לאחריה, וייעוץ זוגי יכול להכין את הזוג וללמדו אודות חיים כזוג נשוי, המורכבות שבהם וכיצד ניתן לצלוח אותם ולשמור על הזוגיות חזקה וטובה ולתת מענה מותאם לצרכים האישים והזוגיים של בני הזוג.

  מה קורה אם רק צד אחד מוכן להגיע לייעוץ ורוצה בו, והצד השני מסרב?

  ייעוץ לפני נישואין מומלץ עבור שני בני הזוג, היות ומדובר בתהליך משותף שהם יוצאים אליו יחד. מומלץ להבין מדוע צד אחר חושש מייעוץ, או לפחות להגיע לפגישת התרשמות ולראות האם החששות מתבדים. לרב יש מוטיב שמניע את בני הזוג הסרבנים לא להגיע: או שהם יודעים שעליהם לשנות דברים אצלם ולא רוצים להתמודד עם ההבנה הזו. או שבני הזוג שלהם מאוד ברורים מאליהם ויש להם נטייה לזלזל בהם עד כדי כך שהם מוכנים לשלוח אותם לבדם, גם בידיעה שזה מאוד חשוב להם.

  f g y